Kolejna edycja Rankingu rusza pełną parą

Kolejna edycja Rankingu rusza pełną parą

1st Październik 2010 Ranking 0

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR już po raz piętnasty pragnie nagrodzić ciężką pracę i wysiłek studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W tym roku zasięg projektu zostaje poszerzony o jeleniogórski wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki. Ranking Najlepsi z Najlepszych bierze pod uwagę średnią ocen uzyskanych za ubiegły rok akademicki, a w przypadku absolwentów studiów licencjackich i magisterskich średnią ocen za cały okres studiów oraz ocenę z pracy licencjackiej/magisterskiej i jej obrony. Projekt kierowany jest do studentów wszystkich wydziałów UE na poszczególnych latach oraz programu Bachelor/Master Studies in finance. Na każdego rankingowicza czekają nagrody ufundowane przez wydawnictwa, kawiarnie, kluby, teatry, czy księgarnie z całej Polski.

W tym roku naszą działalność wspierają E&Y – Partner Główny, Partnerzy Złoci – BCG i PWC a także ING Bank Śląski – nasz Partner Strategiczny oraz BNY Mellon – Partner.

Całość uwieńczy gala finałowa 29 listopada 2010 roku. Gdzie? O tym się jeszcze dowiecie!

Studencie! Przygotuj się na dużą dawkę fleszy aparatów dziennikarskich, prezentacje firm, które mogą zaproponować Ci pracę, poczęstunek, występy artystyczne, a także przebywanie wśród najzdolniejszych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego – już teraz możesz (sprawdzić, cz jesteś jednym z nich).