25. edycja projektu
Ranking - najlepsi z najlepszych

Zgłoszenia przyjmujemy od 22 lutego do 05 marca.

Czym jest Ranking?

Ranking – Najlepsi z Najlepszych to coroczna inicjatywa wyłaniająca najlepszych studentów w poszczególnych latach i wydziałach Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Dzięki realizacji projektu nagradzamy pracowitość i wytrwałość studentów oraz pomagamy im rozpocząć karierę zawodową.

Finałem projektu jest uroczysta Gala, która w tym roku będzie transmitowana online.

 

Czy mogę się zgłosić?

Udział może wziąć każdy student oraz absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, jak również Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, który w ubiegłym roku akademickim uzyskał średnią minimum 4,0.

 

Kiedy rozpoczyna się Ranking?

Zgłoszenia przyjmujemy od 22 lutego do 05 marca 2021 roku.

 

Kiedy otrzymam wyniki?

Lista laureatów zostanie opublikowana na gali finałowej, która odbędzie się 11 marca 2021 roku. Przebieg gali będzie transmitowany online.

 

Dlaczego warto się zgłosić?

Nagrodzenie studentów nie jest jedynym z naszych celów. Podczas gali zorganizujemy wirtualne spotkanie, w trakcie którego macie możliwość nawiązać kontakt z władzami uczelni oraz czołowymi pracodawcami.

 

Kto organizuje Ranking?

Ranking – Najlepsi z Najlepszych organizowany jest przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i o naszych projektach, wejdź na www.wiggor.pl.