Wyniki

Najlepsi! Przedstawiamy wyniki Rankingu 2019!
W związku z przerwą świąteczną termin odbioru nagrody przez laureatów zostaje przedłużony do końca stycznia.

Miejsce w swojej kategorii:ImięNazwiskoUkończony rok studiów (akademicki 2017/2018)WydziałKierunekNajlepszy z Najlepszych
1.KlaudiaGwóźdź2EZiTZarządzanie
2.AnnaZubczyńska2EZiTEkonomia
3.AnnaGuzek2EZiTEkonomia
3.MałgorzataGrala2EZiTEkonomia
1.BronisławaStaniszewska4EZiTEkonomia
1.JoannaŁyszkiewicz5EZiTZarządzanie
1.AnnaGrzęda1IEZarządzanie i inżynieria produkcji
2.MikołajUrbański1IEZarządzanie i inżynieria produkcji
3.DominikaBobras1IEZarządzanie i inżynieria produkcji
1.KingaBigda2IEZarządzanie i inżynieria produkcji
2.KatarzynaAntkowiak2IEZarządzanie i inżynieria produkcji
3.ZuzannaAdamczyk2IEZarządzanie i inżynieria produkcji
1.DariaKokot3IEZarządzanie i inżynieria produkcji
2.SzymonFrencer3IEZarządzanie i inżynieria produkcji
3.ElizaDzikowska3IEZarządzanie i inżynieria produkcji
1.KingaBrojakowska4IEZarządzanie i inżynieria produkcji
2.AnnaPater-Wojczyszyn4IEZarządzanie i inżynieria produkcji
3.KamilKoprzak4IEZarządzanie i inżynieria produkcji
1.RenataWójcik5IEZarządzanie i inżynieria produkcji
2.MilenaPastucha-Panek5IEZarządzanie i inżynieria produkcji
3.JoannaGierak5IEZarządzanie i inżynieria produkcji
1.KarolinaTruszkowska1NEGospodarka przestrzenna
2.AnastasiyaCharniakova1NEInternational business
3.MiłoszJakóbczyk1NEZarządzanie
1.ElżbietaNapieralska2NEEkonomia
2.AnetaGrzesiak2NEEkonomia
2.JuliaKolasa2NEEkonomia
3.IgaAdamowicz2NEEkonomia
3.PawełPawlak2NEMiędzynarodowe Stosunki Gospodarcze
1.TomaszPrałat3NEZarządzanie
2.WiktoriaGębska3NEZarządzanie
3.AngelikaKamińska3NEZarządzanie
1.PaulinaChodorska4NEZarządzanie
2.KacperOchocki4NEEkonomia
3.NataliaBalwicka4NEGospodarka Przestrzenna
1.MonikaŚpiewak5NEGospodarka Przestrzenna
2.RadosławCeglarek5NEMiędzynarodowe stosunki gospodarcze
1.WiktoriaBazak2ZIiFInformatyka w Biznesie
2.JoannaPapamichalis2ZIiFBachelor of Business Management
3.AdrianZając2ZIiFInformatyka w Biznesie
1.PaulinaPawelec3ZIiFFinanse i rachunkowośćNajlepsza z Najlepszych
2.MagdalenaChodura3ZIiFFinanse i rachunkowość
3.AnnaSzawerna3ZIiFFinanse i rachunkowość
1.AngelikaHalczuk4ZIiFAnalityka Gospodarcza
2.MateuszPodsiadły4ZIiFMaster of Business Management
3.AnetaGudzelak4ZIiFFinanse i Rachunkowość
1.JoannaGłowacka5ZIiFFinanse i rachunkowość
2.NataliaKościowska5ZIiFMaster Studies in Finance
3.AleksandraSzymura5ZIiFAnalityka Gospodarcza

Osoby znajdujące się na powyższej liście, które były nieobecne na gali finałowej, mogą odebrać nagrodę w siedzibie Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR.